BUFFET GORAL

Bufet Goral

O nás

Bufet Goral sa nachádza v Chalupe Borovenka v obci Veľké Borové, ktorá leží na okraji Chočských vrchov priamo na turistickej trase ktorá spája Kvačiansku a Prosiecku dolinu. Kvačianska a Prosiecka dolina patria k najkrajším a najnavštevovanejším dolinám na Liptove a sú ako stvorené na rodinné výlety.

Bufet Goral poskytuje príjemné miesto pre oddych, ubytovanie (počas celého roka) a  občerstvenie. V areály bufetu sa nachádza decké ihrisko, ohnisko na opekanie ako aj živé zajačiky a poník na ktorom sa dá aj povoziť. Priamo od bufetu, smerom na Kvačianskú dolinu premáva koč Borovská Strela ktorý poskytuje príjemný a nevšedný zážitok pre malých aj veľkých.   

Starting with the 2019 Summer Split, Pro View will give fans greater control of their viewing experience and the ability to follow individual players through a suite of long-requested features. Pro View, League’s newest esports streaming product, will be available for purchase through watch.lolesports.com and proceeds will directly support teams in the LEC & LCS. In addition to Point of View streams for every player in every game, Pro View will include:

Občerstvenie

NÁPOJE: ČAJ, KÁVA, ALKO – NEALKO NÁPOJE

Jedlá a dobroty

POLIEVKY, HALUŠKY, HRANOLKY, KURACIE NUGETKY, ŠALÁTY, VYPRÁŽANÝ SYR, HAMBURGER, HOT-DOG, GRILOVANÁ KRKOVIČKA, VARENÁ KUKURICA A MNOŽSTVO INÝCH POCHUTÍN NAPRÍKLAD SYROVÉ KORBÁČIKY, NANUKY, SLADKOSTI.

 

Taktiež je mozné u nás zakúpiť rôzne suveníry akými sú napríklad magnetky pohľadnice turistické pečate a slovenské výrobky