CHALUPA BOROVENKA

Bufet Goral

Chalupa Borovenka

Chalupa Borovenka je situovaná v krásnom tichom prostredí malebnej horskej obce Veľké Borové, nachádzajúcej sa na Liptove v bezprostrednej blízkosti Kvačianskej a Prosieckej doliny. Ideálna poloha chalupy na okraji obce so zaručeným maximálnym súkromím a pokojom je zárukou vynikajúcej dovolenky v každom ročnom období. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať príjemným turistickým prechádzkam, horským a cyklistickým túram nádhernou okolitou prírodou Chočských vrchov a Západných Tatier – Roháčov. Na svoje si tu prídu aj všetci milovníci hubárčenia a zberu lesných plodov.

Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež skvelým relaxom v neďalekom aquaparku Tatralandia či vodnej nádrži Liptovská Mara s bohatými možnosťami vodných športov. V zimnom období si môžete vychutnávať výbornú lyžovačku na upravených zjazdovkách blízkych lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky v Zuberci, alebo neďalekom lyžiarskom stredisku Zverovka – Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej samostatnej rekreačnej drevenici, ktorá je vhodná pre pohodlné ubytovanie 7 až 10 osôb.

Súčasťou prízemia drevenice je príjemná spoločenská miestnosť s krbom, klavírom, LCD televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a pohodlným gaučovým posedením (využiteľným pre prespanie dvoch osôb). Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením, v ktorej na prípravu vlastných chutných jedál môžete využívať elektrický sporák s rúrou, piecku na tuhé palivo, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, toaster, umývačku riadu a všetok potrebný riad. V kuchynskej časti môžete zároveň využiť ďalšiu tretiu prístelku – „prípecok“ (plnohodnotné lôžko). Samozrejmosťou prízemia drevenice je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie chalúpky, kde sú Vám k dispozícii dve spálne, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba, pri ktorých je umiestnená taktiež druhá kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou.

Výborne oddýchnuť si môžete aj vo vonkajšej – oplotenej časti drevenice, kde pre Vás máme pripravené kryté vonkajšie posedenie s veľkým záhradným krbom s možnosťou grilovania a opekania chutných špecialít. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

V chalupe (v už existujúcej murovanej časti chalupy so samostatným vstupom) bude od 01.6. do 2.10. otvorený bufet a to od 10:00 do 20:00 hod. každý deň. Chalupa bude naďalej v tom čase k dispozícii na prenájom, pričom jej interiér bude slúžiť čisto len pre ubytovaných hostí, čo sa týka záhrady, treba tam počítať s návštevníkmi bufetu a personálom počas otváracích hodín. Nájomníci chalupy budú mať počas pobytu na chalupe 10%-tnú zľavu na všetok sortiment ponúkaný v bufete.

Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľnú dovolenku v kruhu svojej rodiny a priateľov a spoznáte krásy nášho nádherného kraja. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.

Pokiaľ Vás naše občerstvenie v bufete Chalupy Borovenka zaujalo a Vy sa chcete ubytovať v krásnom tichom prostredí, vyhľadajte si naše ubytovanie aj na portáli Mega Ubytovanie na Slovensku, kde nás nájdete obľúbenej sekcii drevenice Liptov. Ubytovanie s krbom a za výhodné ceny – to je naša jedinečná Chalupa Borovenka.

Okolie